Dom Jaworzno 200 m2

Sprzedaż

560,000zł

  • 846-1l
  • 846-4l
  • 846-5l
  • 846-6l
  • 846-7l
  • Projekt bez tytułu

Numer ogłoszenia :

 CN-5939

Udostępnij

Pokoje

7

Łazienki

2

Garaż

1

Powierzchnia (m²)

200

Opis

Do sprzedania dom wielorodzinny o powierzchni ok 200 m2 w Jaworznie – Szczakowa stojący na działce o pow. 690 m2.

Budynek oddany do użytku w latach osiemdziesiątych, wybudowany z pustaka, trzykondygnacyjny w skład, którego wchodzą: – parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia oraz dwa przedpokoje; – I piętro: cztery pokoje (w tym dwa do wykończenia), kuchnia, łazienka oraz przedpokój; – poddasze/strych: do zaadaptowania. Dom posiada dwa balony i duży taras na pierwszym piętrze oraz dwa garaże (jeden w domu drugi bezpośrednio przy budynku). Na działce znajduje się kolejny budynek w skład którego wchodzą: – parter: kuchnia, łazienka oraz mały przedpokój; – I piętro: dwa pokoje (do zaadaptowania). Budynek wykończony w standardzie paneli, płytek, tapet i paneli ściennych. Budynek po termomodernizacji. Dach pokryty papą. Stolarka wewnętrzna drewniana, tynki wewnętrzne wapienno cementowe. Stropy oraz fundamenty betonowe. Nowe: – okna plastikowe, – drzwi zewnętrzne, – bramy garażowe, – CO (w miedzi), – grzejniki, – rynny aluminiowe.

Media: prąd, woda zimna miejska, ciepła z bojlera, ogrzewanie węglowe, szambo (możliwość podłączenia do kanalizacji), gaz na budynku. Działka płaska w kształcie prostokąta, ogrodzona przęsłami metalowymi, kutymi, ocynkowanymi w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. Dojazd do budynku drogą częściowo asfaltową, częściowo z kostki brukowej. W cenę domu wliczone: – położenie płytek na tarasie, – kapitalny remont łazienki na I piętrze, – remont schodów, – wymiana dachu (gont lub papa termozgrzewalna).

DOM NA BIEŻĄCO MODERNIZOWANY. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty