Działka Jaworzno 1723m2

Cezarówka Górna, 43-600 Jaworzno, Polska

Sprzedaż

159,000zł

Numer ogłoszenia :

 CN-5973

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

1723

Opis

Do sprzedania piękna działka budowlana o pow. 1723 m2 w Jaworznie -Cezarówka Górna. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 82 m długości i ok. 21 m szerokości. Dojazd do działki drogą asfaltową z dwóch stron.

Media: prąd i woda w granicy działki. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne, pola, las. W pobliżu sklep i przystanek autobusowy.

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty