Działka Trzebinia 1118m2

Sprzedaż

60,000zł

  • 1252-1l
  • 1252-2l
  • 1252-3l
  • 1252-4l

Numer ogłoszenia :

 CN-5961

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

1118

Opis

Do sprzedania działka budowlana w Trzebini o pow. 1118 m2. Na działkę została wystawiona decyzja o warunkach zabudowy. Wymiary: głębokość: ok. 15 – 19 m. szerokość: ok. 62 – 69 m. Działka zróżnicowana, znajdująca się na niewielkim wzniesieniu w kształcie zbliżonym do prostokąta, w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową lub drogą gruntową.

Media: prąd i woda w sąsiedztwie.

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty