Lokal użytkowy Jaworzno 177m2

Tadeusza Kościuszki, Jaworzno, Polska

Wynajem

3,500zł

  • 1479-1l
  • 1479-4l
  • Projekt bez tytułu

Numer ogłoszenia :

 CN-6013

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

177

Opis

Do wynajęcia lokal na piętrze w obiekcie komercyjnym z osobnym wejściem o pow. użytkowej 177 m2 w Jaworznie na os. Tadeusza Kościuszki. Lokal z zapleczem socjalnym nadający się pod usługi lub handel. Lokal jest po remoncie, wykończony w standardzie gładzi i płytek. Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie. Parking obok budynku. W pobliżu markety, około 50 m od głównej trasy. Kwota najmu wynosi 3500 zł netto/m-c + media. Dodatkowo wymagana jest kaucja – wysokość do uzgodnienia.

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty