Opinie

Opinie klientów Nieruchomości Columbus

Ułożenie chronologiczne, od najnowszych opinii do najstarszych:

“Gorąco polecam współpracę z Panem Jackiem. Bardzo duże zaangażowanie i bezproblemowy kontakt. Pan Jacek pokierował dość trudną sprawą pod kątem prawnym i zakończył ją z powodzeniem. Da się zauważyć, że jako wpływowy pośrednik na rynku jest w stanie znacznie przyspieszyć tok postępowania. Wszystko załatwione rzeczowo i przejrzyście. Polecam! – Mateusz Pyrzanowski kupno działki styczeń 2020r.”

“Zdecydowanie polecam firmę Columbus. Niezwykle sprawnie, profesjonalnie i w krótkim czasie przeprowadzona sprzedaż mieszkania. Rzeczowo i równocześnie w miłej atmosferze pomaga szczególnie Pani Karolina. Ze względu na moje zamieszkanie poza granicami kraju mogłam liczyć na fachową i kompleksowa pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów co niezwykle ułatwiło mi sprzedaż. Dziękuje.
Barbara /Szwecja – sprzedaż sierpień 2019r.”

Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Columbus. Pan Jacek jest osobą bardzo kompetentną, uczciwą, rzetelną oraz niezwykle sympatyczną. Profesjonalnie przeprowadził nas przez wszelkie formalności związane z kupnem mieszkania. Jeszcze raz goraco polecam i pozdrawiam całą załogę Biura Columbus! 🙂

Krystyna K. : Biuro nieruchomości Columbus pod kierownictwem Pana Jacka działa bardzo profesjonalnie, rzetelnie i szczerze, Pan Jacek Gołąb jest osoba godną zaufania i polecenia.

Cieszę się, że są ludzie jeszcze w Polsce którym się po prostu chce pomóc innym osoba.

Specjalne podziękowania dla Pani Karoliny za zaufanie i profesjonalizm. Życzę aby jak najdłużej funkcjonowało Biuro Pana Jacka z Panią Karoliną bardzo miłe i sympatyczne osoby, super się współpracuje. Kristina Klientka z ITALI????

Elżbieta T. : Transakcja sprzedaży mieszkania została przeprowadzona bardzo sprawnie, profesjonalnie i korzystnie dla obu stron. Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem

Wielkie podziękowania dla Pana Jacka i całej Ekipy za zaangażowanie i doprowadzenie sprawy do końca. Co można powiedzieć hmm?? NIC WIĘCEJ JAK TYLKO GORĄCO POLECIĆ WSZYSTKIM COLUMBUS NIERUCHOMOŚCI i jeszcze raz wielkie DZIĘKI !!!

E. P.: Biuro nieruchomości Columbus pod kierownictwem Pana Jacka Gołebia działa bardzo profesjonalnie, rzetelnie. Pan Jacek Gołąb jest osoba godną zaufania i polecenia. Cieszę się, że są ludzie, którym się po prostu chce pomóc innym.
Specjalne podziękowania dla Pani Pauliny Bodek za zaufanie i profesjonalizm.

Klaudia i Łukasz: Polecamy wszystkim Biuro Nieruchomości Columbus. Współpraca z panem Jackiem to czysta przyjemność. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie, uzyskaliśmy odpowiedzi na wszelkie pytania. Pan Jacek jest człowiekiem bardzo profesjonalnym i rzetelnym, doskonale zna sprzedawane nieruchomości.

Longina i Edward Z.: W kwietniu tego roku oglądaliśmy z mężem dom a w niecały miesiąc podpisywaliśmy akt notarialny, mimo iż sprawy prawne nieruchomości były bardzo skomplikowane.

W pełni zgadzamy się z opiniami klientów Biura Columbus. Szczególne podziękowania dla Pana Jacka za intensywną i fachową pracę pod presją czasu oraz tworzenie bardzo dobrej atmosfery od negocjacji do protokolarnego przekazania nieruchomości. Gratulujemy rzetelności i profesjonalizmu. Życzymy samych sukcesów. Dziękujemy.

Krystyna S.: Każdemu sprzedającemu i kupującemu nieruchomość polecam biuro columbus pod kierownictwem pana Jacka Gołąb. Jest on osobą uczciwą rzetelna i bardzo pomocną. Za to co dla mnie zrobił bardzo z całego serca mu dziękuje i każdej osobie zainteresowanej polecam go z czystym sumieniem. Polecam w 100 % wszystkim, którzy są zainteresowani zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

Ewa K.: Chciałam serdecznie podziękować za fachową obsługę i pomoc w zrealizowaniu transakcji zakupu mieszkania. W szczególności panu Jacek Gołab za cierpliwość i wyrozumiałość oraz wielkie zaangażowanie. Polecam w 100 % wszystkim, którzy są zainteresowani zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

Walentyna B.: Współpraca z Agencją Columbus przebiegała wzorowość skali od 1 do 10 zasługują na 11 Pracownicy są bardzo pozytywnie nastawieni do klientów i czułam, że czuwają cały czas nad transakcją. Szczególne podziękowania należą się Panu Jackowi Gołąb, który zadbał o najmniejsze szczegóły umowy i doprowadził do sprzedaży mieszkania. Oraz Pani Karolinie Papka za bardzo miła obsługę.
I bardzo pozytywne nastawienie do klienta. Współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie i szybko. przebywam za granica i cala opieka nad mieszkaniem i sprzedażny należała do Agencji. BARDZO POLECAM Biuro nieruchomości Columbus.
Dziękuje za tak profesjonalną, szybka i miła obsługę.

Joanna M.: Chcemy bardzo podziękować a zarazem zarekomendować kontakt i współpracę z Biurem Nieruchomości Columbus w Jaworznie, we wszelakich negocjacjach oraz sprawach wymagających osiągnięcia porozumienia przez strony. Współpraca z Panem Jackiem Golab i Panią Karolina Papka układała się bardzo dobrze, w czasie przygotowań do przeprowadzania transakcji sprzedaży czuwali, aby wszystko przebiegało spokojnie. Starali się pogodzić wzajemne dążenia i cele, znaleźć korzystny dla stron kompromis, który umożliwia osiągnięcie wzajemnego porozumienia. Ponadto wykazują wysoki poziom empatii, co pozwala im zrozumieć emocje swoich Klientów oraz wzbudzić w nich poczucie zaufania i kontroli nad sytuacją. Każde spotkanie było ustalane tak, aby można było się dostosować. Czuwali nad gromadzeniem niezbędnych dokumentów, zawsze służyli dobrą radą. We współpracy są słowni, profesjonalni i sumienni.
Polecam wszystkim zainteresowanym sprzedażą działki, mieszkania, domu , współpracę z Biurem Nieruchomości Columbus, bowiem przez wszystkie zawiłości urzędnicze można przejść bez stresu i być spokojnym o swoje interesy.
Dziękujemy pani Karolinie i panu Jackowi oraz całemu zespołowi Biura Nieruchomości Columbus za profesjonalną i rzetelną pomoc w sprzedaży naszej nieruchomości pod naszą nieobecność. Polecamy w 100% . Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy, życzymy wielu trudnych wyzwań zawodowych, ale dzięki swojej postawie i umiejętnościom, osiągniecie niejeden sukces i satysfakcje swoich klientów.
Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.” Joanna i Artur.

Beata L.: Z głębi serca chciałam serdecznie podziękować Firmie Columbus, a szczególnie Panu Jackowi i Pani Sylwii za bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie sprzedażny mojego mieszkania… Jestem usatysfakcjonowana i pełne uznania dla Państwa… Życzę wielu sukcesów w Nowym Roku!

Halinka: Bardzo polecam to biuro. Rzetelna obsługa klienta ze zwróceniem uwagi na szczegóły transakcji istotne dla obu stron. Dziękuje bardzo i polecam raz jeszcze

Paweł S.: Polecamy wszystkim Biuro Nieruchomości Columbus. Miła obsługa, rzetelność, fachowość, szybki czas realizacji, dostosowanie się do potrzeb i możliwości klienta, świetne doradztwo finansowe.Dziękujemy Panu Jackowi, Pani Sylwii oraz reszcie obsługi za znalezienie Nam przytulnego mieszkanka i pomoc w realizacji.

Magdalena P.: Witam Pani Sylwio. Witam Panie Jacku. Miałam ogromna przyjemność korzystania z usług biura nieruchomości “COLUMBUS”. A dokładniej mówiąc Sprzedaż. Cala załoga Firmy COLUMBUS to wysokiej klasy specjaliści wyróżniający się wielką kulturą i profesjonalizmem. Przemiła współpraca, a przy tym ogromna fachowość, uczciwość i kompetencje widoczne na każdym kroku. Transakcja sprzedaż została przeprowadzona w tempie błyskawicznym. Gorąco polecam usługi biura “Columbus” i ŻYCZĘ WAM SAMYCH SUKCESÓW

J. M.: POLECAM WSZYSTKIM BIURO NIERUCHOMOŚCI COLUMBUS !!!
Profesjonalizm, rzetelność, przemiła obsługa i szybkość w przeprowadzeniu transakcji – to najważniejsze zalety biura, któremu dziękujemy za bezcenną pomoc w zakupie nieruchomości. Mamy porównanie z innymi biurami w tej branży, więc z całą stanowczością możemy stwierdzić, że to NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI NA ŚLĄSKU,A MOŻE I W CAŁYM KRAJU! Pozdrawiamy Panie Jacku!

Aneta M.: Serdecznie polecamy Biuro Nieruchomości Columbus!
Transakcja sprzedaży naszego mieszkania została przeprowadzona profesjonalnie i szybko. Zabezpieczenie interesu obu stron, pomocne porady i miła atmosfera jaka panowała przez cały okres transakcji to kolejne atuty tej współpracy.
Bardzo dziękujemy Panie Jacku:)

Agnieszka S.: Agencja Columbus – NAJLEPSZA!!!
Personel – kompetentny, fachowy i rzetelny a na dodatek bardzo sympatyczny!
Właściciel – Pan Jacek Gołąb – nie dość, że taki, jak Jego personel, to jeszcze solidny, zaangażowany, pomocny, uczynny itd. itp…….
Panie Jacku – bardzo Panu dziękuję za świetną transakcję i spełnienie mojego “mieszkaniowego” marzenia!
Niezwykle wdzięczna klientka 🙂

Halina S.: Bardzo rzetelne biuro nieruchomości. Transakcja w 100% bezpieczna i atrakcyjna pod katem prowizji, miła oraz w pełni profesjonalna obsługa. Polecam!

Marta: Baaaaardzo serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Columbus – pełen profesjonalizm, rzetelność, dokładność, zaangażowanie i kompleksowa pomoc przy zakupie mieszkania. Również duża otwartość, elastyczność i dostępność ze strony obsługi biura. Wszystkim kupującym i sprzedającym polecam współpracę z tym biurem!:) Dziękuję! Jesteście najlepsi!:)

Darek: Fachowa,terminowa i miła obsługa ,dobry przepływ informacji miedzy stronami
Polecam, Darek

Wojciech: Dziękuje za rzetelna i fachową obsługę przy zakupie mieszkania. Bardzo dobry kontakt z biurem oraz rewelacyjne warunki współpracy – negocjowanie prowizji. Polecam – Wojtek i Ania

Grażyna R: Bardzo profesjonalna obsługa =)
Rzetelna i wiarygodna. Przed dokonaniem transakcji (mieszkanie było zadłużone) sprawdzałam Biuro w kilku instytucjach i wszędzie otrzymywałam pozytywne opinie świadczące o bardzo dobrej współpracy, solidności oraz kompetencji.
Rewelacyjny zespół pracowników, współpracujących z szefem P. Jackiem bez problematycznie pracujący pod presją czasu =D
Polecam!
Firma naprawdę godna zaufania.

Barbara P.: Profesjonalnie, skutecznie, terminowo, sprawnie i z pełnym zaangażowaniem a co najważniejsze szybko.
Szczerze polecam współpracę z Agencją Columbus pod kierownictwem p. Jacka Gołębia – Właściciela Biura Nieruchomości.

Jaro: Polecamy biuro Columbus bardzo szybka i dobrze przeprowadzona transakcja pracownicy merytoryczni i BARDZO MILI dla klienta. Całość transakcji przeprowadzona w sposób profesjonalny. Detale transakcji doprowadzone do perfekcji. Biuro było profesjonalne, transakcja była lekka i przyjemna. Polecamy nie jesteśmy pracownikami biura lecz klientami.

Iwona P.: Biuro nieruchomości Columbus jest godne polecenia każdemu kto szuka profesjonalnej, miłej, rzetelnej obsługi. Pan Jacek jako jedyny z pośredników, z którymi mieliśmy umowy zaprezentował mieszkanie potencjalnym kupującym. Formalności zostały załatwione błyskawicznie, interesowało nas jedynie stawienie się w danym miejscu i o danym terminie. Serdecznie polecam

Sylwia: Super biuro! Polecam w 100%. Bardzo uczciwe podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Agatka i Jarek: Profesjonalne podejście, mimo dość złożonej sprawy naszego zakupu Panowie wszystko załatwili szybko i skutecznie. Każdemu polecamy tą agencję !!!

Sylwia: Kupno mieszkania – szybko,miło,rzeczowo i profesjonalnie. Współpraca z Panem Jakiem to przyjemność.
Życzę tylko zadowolonych Klientów!!!
Pozdrawiam

Piotr: Fachowe i profesjonalne podejście do tematu. 
Polecam to biuro.

Sylwester i Anna: Rzetelna i fachowa obsługa przy zakupie mieszkania. Pełen profesjonalizm. Biuro godne polecenia.
Dziękujemy

Iwona: Bardzo dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę,zwłaszcza p. Jackowi.
Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco

Mariusz i Anna: Polecamy w 100% !! 🙂
Trochę spóźniona Nasza opinia za co przepraszamy… (kupno w lutym) ! 🙂
Cała procedura kupna Naszego pierwszego M została przeprowadzona szybko, sprawnie i rzeczowo..! W przyszłości na pewno jeszcze skorzystamy z Columbusa! 🙂

Klientka: Dziękuję za szybką, sprawną i profesjonalną obsługę sprzedaży mojego mieszkania. Pan Jacek okazał się bardzo pomocną osobą i przeprowadził wszystkie czynności związane z obsługą transakcji z dużym zaangażowaniem i pełnym wsparciem w sytuacjach trudnych. Dziękuję! Bardzo zadowolona Klientka:))

Bożena: Fachowa obsługa , bardzo dobra organizacja – mimo pojawiających się trudności , dziękuję bardzo za profesjonalizm i kulturę obsługi

Klientka: Chciałam serdecznie podziękować za miłą i profesjonalną obsługę. Polecam serdecznie p. Jacek jest naprawdę osoba godna zaufania. Jest to profesjonalizm nawet powyżej 100 %.Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Monika G: Pełen profesjonalizm i rzetelność biura. Szybka pomoc w sprzedaży mieszkania oraz w załatwieniu wszelkich formalności. Przemiła współpraca, a przy tym ogromna fachowość, uczciwość i kompetencje widoczne na każdym etapie. SERDECZNIE I GORĄCO POLECAM! A FIRMIE ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW!

Ania & Sebastian: Dziękujemy za fachową i rzetelną obsługę. Biuro Columbus prowadziło nas przez całą transakcję, służyło fachową poradą i zajęło się wszystkim tak jak należy. Zdecydowanie polecamy współpracę szczerze Polecamy pod każdym względem, a w szczególności polecamy pana Jacka który jest niezmiernie miła i cierpliwą osobą . Pozdrawiamy

Anna S.: Columbus jest firmą solidną,wiarygodną i rzetelną. Wykonanie ich usług jest na wysokim poziomie. Bardzo doceniam również zaangażowanie i profesjonalizm pracowników. Jestem bardzo zadowolona z wyboru agencji Columbus i każdemu polecam

Kasia i Robert: Dziękujemy firmie Columbus za fachowa transakcje, świetny kontakt, cenne porady oraz mila i życzliwa obsługa, specjalne podziękowania dla Pana Mateusza, który nawet pomimo kontuzji dbał o Nas. Raz jeszcze dziękujemy

Agnieszka i Marcin W.: Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi Gołąb i pracownikom biura za profesjonalizm, rzetelność i fachową obsługę przy sprzedaży mieszkania. Szczególnie doceniamy cierpliwość i pełne zaangażowanie Pana Jacka w doprowadzeniu transakcji do końca. W 100 % możemy polecić usługi Biura Columbus jako firmy rzetelnej, profesjonalnej z przystępnymi cenami.
Dziękujemy !!!

Katarzyna i Damian P.: Dziękujemy za fachową i rzetelną obsługę. Biuro Columbus prowadziło nas przez całą transakcję, służyło fachową poradą i zajęło się wszystkim tak jak należy. Zdecydowanie polecamy współpracę i szczególnie dziękujemy Panu Mateuszowi który odbierał od nas dziesiątki telefonów 😀 Jeszcze raz pozdrawiamy i polecamy!!!

Magda M: Bardzo miła, rzetelna i fachowa obsługa klienta. Od początku do końca transakcja przeprowadzona bez problemowo. Dziękujemy za wspaniałą i szybką pomoc!

Piotr W.: Pragniemy podziękować za fachową i miłą obsługę przy zakupie wspaniałego, naszego wymarzonego mieszkania w cichej i spokojnej dzielnicy Jaworzna. Pozdrawiamy serdecznie.

Jan K: Z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Nieruchomości COLUMBUS. Pan Jacek to prawdziwy profesjonalista wykazuje się nie tylko znajomością tematu – co jest b. ważne – ale wychodzi o krok do przodu aby spełnić oczekiwania wymagającego klienta. W biurze Columbus spotkałem się z miła i fachową obsługą.

Aleksandra Ch.: Polecam wszystkim Biuro Columbus prowadzone prze p.Jacka Gołąb w Jaworznie. Odziedziczyłam w spadku bardzo zadłużone mieszkanie z którego sprzedażą sama bym sobie nie poradziła. Profesjonalna obsługa oraz znajomość zagadnienia przez Właściciela Columbus umożliwiła mi sprzedaż mieszkania.
Gorąco polecam również tym, którzy mają problemy ze sprzedażą zadłużonych lokali.Fachowa , miła , rzetelna oraz uczciwa obsługa oraz niska prowizja.POLECAM!!!!!!!!
Panie Jacku BARDZO DZIĘKUJĘ!

Kamila i Tomek: dziękujemy bardzo za udaną transakcję i szczerze polecamy Biuro Columbus! Bardzo miła obsługa oraz rzetelne i uczciwe podejście do klienta. Panie Jacku, DZIĘKUJEMY i życzymy dalszych sukcesów 🙂

H. i T. Domagała: Serdeczne podziękowania dla biura nieruchomości ,,Columbus” za pośrednictwo w sprzedaży i zakupie mieszkania. Dzięki profesjonalnemu i pełnemu zaangażowaniu Pana Jacka mogliśmy w krótkim czasie (1 miesiąc) sprzedać i kupić wymarzone mieszkanie.
Panie Jacku, jeszcze raz dziękujemy za profesjonalizm, uczciwość i dyspozycyjność.
Polecamy to biuro wszystkim, którzy, tak jak my, poszukują wymarzonego mieszkania

Iza i Piotr K.: BIURO NIERUCHOMOŚCI “COLUMBUS” JEST BIUREM GODNYM POLECENIA. WSZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE NAPISANE O BIURZE SĄ JAK NAJBARDZIEJ ADEKWATNE. WŁAŚCICIEL – P. JACEK GOŁĄB JEST CZŁOWIEKIEM: KOMPETENTNYM,UCZCIWYM, Z WYSOKĄ KULTURĄ OSOBISTĄ, POMOCNY ORAZ POTRAFI PRZEWIDYWAĆ WSZELKIE KONSEKWENCJE ZWIĄZANE ZE ZBYCIEM/KUPNEM NIERUCHOMOŚCI. REASUMUJĄC: PROFESJONALNY PEŁNOMOCNIK DO SPRAW ZWIĄZANYCH Z NIERUCHOMOŚCIAMI. POZDROWIENIA DLA PANI SYLWII I PANA MATEUSZA.

Regina Ł.: Zakup mieszkania to nie jest niestety cotygodniowa wycieczka do supermarketu. Jest to długa i żmudna procedura, którą może ułatwić i osłodzić profesjonalny agent nieruchomości. Biuro Columbus wykazało się rzetelnością, uczciwością i wsparciem stron transakcji na każdym jej etapie. Dlatego z czystym sumieniem będę mogła polecić ofertę Columbusa wszystkim tym, którzy o kupowaniu nieruchomości nie wiedzą absolutnie nic, a chcieliby jak najszybciej zamieszkać w swoim własnym, przytulnym “M” :)!

Tomasz i Bożena K.: DZIĘKUJEMY BIURZE COLUMBUS ZA POMOC W SPRZEDAŻY MIESZKANIA.TRANSAKCJA PRZEPROWADZONA BARDZO SPRAWNIE I MIŁEJ ATMOSFERZE.MIESZKANIE SPRZEDANE ZA WSTĘPNĄ WYCENĘ ZAPROPONOWANĄ PRZEZ PANIĄ SYLWIĘ ORAZ W ZADEKLAROWANYM CZASIE PRZEZ WŁAŚCICIELA BIURA PANA JACKA.PRZEKONALIŚMY SIĘ ŻE SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA POWINNI ZAJMOWAĆ SIĘ W/W PROFESJONALIŚCI. Pozdrawiamy!!!

Anna S: Gorące podziękowania dla pracowników
biura Columbus a w szczególności dla właściciela p. Jacka Gołąb.
Profesjonalna ,rzetelna oraz szybka obsługa w zakresie sprzedaży mieszkania.
Biuro godne polecenia!!!

Ewa84: Gorąco polecam biuro Columbus, spotkacie się tam Państwo z miłą, profesjonalną obsługą. Wszystkie formalności zostały załatwione w tempie expresowym, a cena za usługi biura całkiem przystępna.

Grzegorz J.: Dziękujemy za profesjonalną usługę i pełną kompetencje. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem, na pewno będziemy polecać naszym znajomym Wasze biuro nieruchomości.

Basia K.: Chciałabym bardzo polecić Agencje Columbus, jest profesjonalna, rzetelna, błyskawicznie załatwiająca wszystkie formalności. Transakcja sprzedaży została przeprowadzona expresowo.

Artur W.: Dziękuję za rzetelną i fachową obsługę przy zakupie mieszkania. Pełen profesjonalizm. Biuro godne polecenia.

Gorko: Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo profesjonalne podejście, wszystko poszło szybko i sprawnie. Dobry kontakt z biurem, możliwości negocjacji.

Danuta: Polecam wszystkim biuro nieruchomości Columbus, właściciel p. Jacek Golab posiada profesjonalny zespól ludzi którzy wiedza jak przeprowadzić szybko, sprawnie i tanio twoja transakcje do końca. Dziękuję jeszcze raz i polecam wszystkim zainteresowanym.

Sułek: Polecam to biuro. Transakcentacja sprzedaży dużego mieszkania i zakup mniejszego dzięki pomocy p. Gołębia przebiegła szybko i bez większych stresów, zwłaszcza sprzedaż była prawie błyskawiczna. dzięki pomocy biura całość zamknęła się w niecałe 3 miesiące. Sama nie potrafiłam sprzedać mieszkania przez prawie pół roku. i co ważne p. Gołąb proponuje niskie ceny za swoje usługi.

Lidia P.: Szybka, sprawna i profesjonalna obsługa w zakresie kupna mieszkania. Gorąco polecam.

Katarzyna N. i Agnieszka W.: serdecznie dziękujemy za wspaniałą współprace i miłą atmosfere przy podpisywaniu umowy polecamy z całego serca bardzo miła obsługa i wspaniała atmosfera. Pozdrawiamy i dziękujemy!!!!!!!!!!

Sławek:miałem podpisaną umowę z kilkoma biurami nieruchomości, ale to biuro było najaktywniejsze w prezentowaniu mojej oferty. Właściciel bardzo się angażował dowoził klientów, był otwarty na każdą moją propozycję. Polecam

Natalia P.: Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Columbus- profesjonalna i przyjazna obsługa, dyspozycyjność, kompleksowa pomoc w sprawach formalnych, bardzo dobra organizacja, odpowiedzialność pracowników, uczciwość. Dzięki tej firmie mogłam zaoszczędzić czas i niepotrzebny stres;)

F. Katarzyna: Bardzo Gorąco polecam usługi Biura. Bardzo elastyczne godziny spotkań, bez problemów można było się umówić w sobotę lub niedziele. Duża pomoc w załatwianiu spraw związanych z kupnem mieszkania oraz fachowe doradztwo.

Lucyna G.: Serdecznie polecam usługi tego biura. Wszystkie formalności zostały załatwione bardzo szybko a dodatkowo zostały dopracowane w każdym szczególe, a dodam tylko że sprawa była bardzo złożona. Za stosunkowo niską kwotę skorzystaliśmy z fachowej pomocy i serdecznej obsługi. Polecamy tylko tym którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm.

Grażyna: Dzięki pomocy biura w szybko i bezproblemowo sprzedaliśmy mieszkanie. Dziękujemy

Renata F.: Witam!Chciałam polecić każdemu kto sprzedaje nieruchomość tą firmę ponieważ mają wysoką skuteczność w negocjacjach oczywiście także w szybkim terminie realizacji zlecenia oraz profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie z czego byłam bardzo zadowolona. Polecam i pozdrawiam!!!

Marcel i Kamila: Dziękujemy za wspaniałą i bezproblemową obsługę. Wszystko załatwione od początku do końca od pokazania mieszkania, przez załatwienie formalności bankowo-prawnych po sam protokół z odbioru mieszkania. Podziękowania dla Pana Jacka, który podszedł fachowo do swojej pracy.

Wiesława i Marian: W 100% profesjonalnie poprowadzili sprzedaż naszego domu w Jaworznie na Pieczyskach. Niska prowizja, przesympatyczna obsługa. Z czystym sumieniem polecamy to biuro.

Agnieszka i Andrzej: Dziękujemy za sprzedaż naszego mieszkania na Komunie przy ul. Grunwaldzkiej 278. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni niską prowizją. Polecamy to biuro!

Andrzej K.: Biuro Columbus szybko znalazło klienta na moje mieszkanie na Gagarina w Jaworznie. Jestem zadowolony z usług, polecam.

J. Wiernek: Transakcja przebiegła sprawnie i bez komplikacji oraz bardzo szybko. Profesjonalne doradztwo i życzliwa pomoc. POLECAM BARDZO

J. Skupień: Absolutnie zadowolenie z obsługi Biura Columbus. Fachowość, życzliwość i kultura na najwyższym poziomie. A co najważniejsze Kupiec znaleziony w 48 godzin. Usługi w 100% warte swojej ceny, szczerze polecam.

Sylwia i Marcin: Za pośrednictwem Waszego biura kupiliśmy dom w Jaworznie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej i miłej obsługi. Gorąco polecamy usługi biura Columbus i życzymy sukcesów.

Justyna: Nareszcie wprowadziliście zakładkę z komentarzami! Chętnie dodam opinię o najlepszym biurze nieruchomości w Jaworznie. Dziękuję za pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania w tak krótkim okresie czasu (1 miesiąc). Polecam wszystkim korzystanie z usług tego biura, za niewielką prowizję rzetelnie załatwiają sprawy od A do Z.

Ania St.: Witam! Bardzo profesjonalne biuro 100% rzetelności załatwienie trudnych spraw przy sprzedaży pełne zaangażowanie wszystkich osób biura szczególnie pana Jacka gorąco polecam to biuro!!!!!!!!!!!!!! Życzę dalszych sukcesów w pracy.

Ewa: Pracownicy Biura Columbus to wysokiej klasy specjaliści wyróżniający się wielką kulturą i profesjonalizmem. Gorąco polecam usługi tego Biura. Serdecznie pozdrawiam.

Paulina i Darek: Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Biura Columbus. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie przy czynnościach związanych z kupnem mieszkania. Bardzo dobry kontakt z Panem Jackiem, który informuje o wszystkim na bieżąco i doprowadza transakcje do końca. Pozdrawiamy.

Kamila i Mateusz: Dziękujemy biurze Columbus za szybką i profesjonalną pomoc w zakupie mieszkania . Jesteś bardzo zadowoleni z usług tego biura i polecamy wszystkim którzy szukają mieszkanka . Pozdrawiamy

Anna i Piotr: DZIĘKI TAK PROFESJONALNEJ FIRMIE JAKĄ JEST “COLUMBUS” MOŻNA SPAĆ SPOKOJNIE,REALIZUJĄC TAK POWAŻNĄ DECYZJĘ JAKĄ JEST SPRZEDAŻ/ZAKUP MIESZKANIA.
W NASZYM PRZYPADKU BYŁA TO SPRZEDAŻ MIESZKANIA PRZY UL. LICEALNEJ ORAZ ZAKUP MIESZKANIA NA TYM SAMYM OSIEDLU PODWALE.
KOMPETENCJA I RZETELNOŚĆ PRACOWNIKÓW TEGO BIURA POZWALA CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE PRZY REALIZOWANIU TAK POWAŻNEJ TRANSAKCJI.
WSPANIAŁA ORGANIZACJA,DORADZTWO W ZAWIŁYCH SYTUACJACH ORAZ KRÓTKI CZAS FINALIZACJI TRANSAKCJI WZBUDZA OGROMNY PODZIW ORAZ POTWIERDZA PROFESJONALIZM BIURA.
POLECAM KAŻDEMU, KTO CHCE KUPIĆ/SPRZEDAĆ I SPAĆ SPOKOJNIE.
SERDECZNIE POZDRAWIAMY

Marzena i Lucyna: Serdeczne podziękowania dla Pana Jacka Gołąb oraz pracowników biura za profesjonalizm, rzetelność, jak również szczere zaangażowanie przy sprzedaży oraz dodatkowo oferowaną pomoc przy kupnie mieszkania.
Gorąco polecamy usługi biura “Columbus”
i życzymy dalszych sukcesów.

Aleksandra: Bardzo serdecznie dziękuję Firmie Columbus za zamianę mieszkań. Polecam Columbus za profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i skuteczność w poszukiwaniu mieszkania oraz życzliwość i bezinteresowną pomoc. Moim zdaniem jest to najlepsze biuro nieruchomości w Jaworznie.

Emilia i Władysław: Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z biurem nieruchomości Columbus,miła i rzetelna obsługa. Gorąco polecamy to biuro nieruchomości innym zainteresowanym

Iwona i Grzegorz: Pełen profesjonalizm. Kompleksowa obsługa związana ze wszystkimi formalnościami. Gdybyśmy wszyscy byli otoczeni takimi ludźmi jak Pan Jacek, życie byłoby prostsze i piękniejsze. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!!

Klaudia i Mariusz: Pełen profesjonalizm, współpraca na najwyższym poziomie, poważne podejście do klientów. Przy zakupie mieszkania wyszło parę niejasności, które zostały sprawnie wyjaśnione i załatwione przez P. Jacka, teraz ze spokojna głowa możemy cieszyć się własnym mieszkaniem 🙂 gorąco polecamy, serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy.

Dorota D.: Witam. Sprzedawałam mieszkanie przez Państwa biuro i nie spodziewałam się takiej pomocy z waszej strony.Mam porównanie gdyż kiedyś już sprzedawałam mieszkanie lecz przez inne biuro i nie miałam takiej pomocy i doradztwa jak u was .Jestem bardzo zadowolona z Państwa i na pewno będę polecać was znajomym tym bardzie że nie jesteście biurem,które tylko chce zedrzeć pieniądze z ludzi. Życzę sukcesów i dużo klientów na co dzień.

Paweł M.: Miałem ogromna przyjemność korzystania z usług biura nieruchomości “COLUMBUS”… dokładnie rzecz biorąc przy zakupie mieszkania. Wspaniały i miły kontakt, profesjonalizm oraz gwarancja solidności przy zawieraniu transakcji. Takiej współpracy zycze każdemu. POLECAM!
Korzystając z okazji… Serdecznie pozdrawiam 🙂

Edmund C.: Biuro Columbus pomogło mi wyprostować zagmatwane sprawy prawne moich nieruchomości, które oparły się m.in. o Urząd Wojewódzki. Pomogli załatwić mi podział geodezyjny, szybko znaleźli klientów na mój dom i działkę położoną w Jaworznie przy ul. Długosza. Następnie znaleźli mi mieszkanie na ul. Broniewskiego, które spełniło moje oczekiwania. Polecam współpracę z tym biurem gdyż osoby, które je reprezentują są kompetentne i godne zaufania. Szczególnie dziękuję właścicielowi biura Panu mgr inż. Jackowi Gołąb, wykazuje się on szeroką wiedzą z dziedziny obrotu nieruchomościami

Agnieszka i Tomasz: Pełen profesjonalizm, rozwiązywanie spraw skazanych na niepowodzenie, szeroki wachlarz usług, indywidualne podejście do klienta, serdeczność, życzliwość i tak moglibyśmy wymieniać w nieskończoność. Wszystkie te cech doprowadziły do posiadania przez nas własnego mieszkania, czegóż można chcieć więcej 🙂 Gorąco polecamy!!!

Marcin i Justyna: Potrzebowaliśmy szybko kupić mieszkanie, w tym celu odwiedziliśmy wielu pośredników nieruchomości. Najbardziej rzeczową i konkretną ofertę przedstawił nam Pan Jacek właściciel biura Columbus. Mimo iż mieszkanie w którym obecnie mieszkamy było zadłużone, szybko i profesjonalnie załatwił wszystkie formalności wraz z jego oddłużeniem. Dzięki temu możemy cieszyć się dziś Swoimi czterema kątami. Biuro naprawdę godne polecenia załatwiają wszystkie formalności “od A do Z”

Grażyna: Jestem bardzo zadowolona z usług tego biura, znaleźli klienta i pomogli załatwić formalności przy sprzedaży mojego mieszkania w Jaworznie ul. Szczakowska 4 (os.Komuna)