Działka budowlana z domem drewnianym w gminie Kamienica

Sprzedaż

288,000zł

  • IMG_1809
  • IMG_1810
  • IMG_1811

Numer ogłoszenia :

 CN-9392

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

1800

Opis

Do sprzedania działka budowlana z malowniczym widokiem na góry o powierzchni 1800m2 w gminie Kamienica Powiat Limanowski.

Na działce znajduje się stary dom drewniany z 1905r. do remontu o pow. mieszkalnej 68,70m2. Powierzchnia użytkowa 146m2.

Budynek częściowo podpiwniczony w skład którego wchodzą:
– 2 pokoje, kuchnia, spiżarka,
– strych do adaptacji

Na działce znajduje się spichlerz, stajnia oraz stodoła.
Działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Wymiary:
szerokość: 60m
głębokość: 43m

Media:
* woda – w działce
* prąd – przy działce
* gaz – możliwość podłączenia
* kanalizacja

Działka położona w górach, w dolinie rzeki Kamienica Gorczańska z malowniczymi widokami na góry Gorce.

Atrakcyjna lokalizacja! Dostęp do wielu atrakcji turystyczno-rekreacyjnych: Spływ przełomem Dunajca, stacja narciarska Palenica, wyciąg narciarski w Kluszkowcach, kolejka na Palenicę, Szczawnica, wąwóz Homole, Krościenko, Gorczański Park Narodowy, pijalnia wód mineralnych w Szczawie, Zamek w Czorsztynie i Niedzicy, trasy rowerowe.

W bliskim sąsiedztwie sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, przedszkole, szkoła, siłownia, stadnina koni huculskich, przychodnia weterynaryjna.

Zapraszamy do współpracy!

 

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty