Działka budowlana z malowniczym widokiem na góry w gminie Kamienica

Sprzedaż

684,000zł

  • IMG_1725
  • IMG_1726
  • IMG_1727
  • IMG_1729
  • IMG_1734

Numer ogłoszenia :

 CN-9402

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

5700

Opis

Do sprzedania działka budowlana z malowniczym widokiem na góry o powierzchni 5700m2 w gminie Kamienica powiat Limanowski.

Działka widokowa, nadaje się na inwestycje typu hotel, domki kempingowe.

Działka w kształcie prostokąta, teren płaski z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Wymiary:
szerokość: 44,5 m
głębokość: 131 m

Media: prąd po drugiej stronie drogi dojazdowej.

Działka położona w górach, w dolinie rzeki Kamienica Gorczańska z malowniczymi widokami na góry Gorce.

Atrakcyjna lokalizacja! Dostęp do wielu atrakcji turystyczno-rekreacyjnych: spływ przełomem Dunajca, stacja narciarska Palenica, wyciąg narciarski w Kluszkowcach, kolejka na Palenicę, Szczawnica, wąwóz Homole, Krościenko, Gorczański Park Narodowy, pijalnia wód mineralnych w Szczawie, zamek w Czorsztynie i Niedzicy, trasy rowerowe.

W bliskim sąsiedztwie sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, przedszkole, szkoła, siłownia, stadnina koni huculskich, przychodnia weterynaryjna.

Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty