Działka Luszowice 2103 m2

32-500 Luszowice, Polska

Sprzedaż

85,000zł

  • DSC_0049
  • DSC_0050

Numer ogłoszenia :

 CN-5980

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

2103

Opis

Do sprzedania działka budowlana o pow. 2103 m2 w Luszowicach koło Trzebini. Działka płaska, częściowo zadrzewiona. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Media: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja w drodze przy działce. Działka ogrodzona częściowo przez jednego z sąsiadów. Wymiary działki: w najszerszym miejscu 24 m, w najwęższym 14 m, długość ok 106 m. Działka w kształcie trapezu. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne. Blisko do centrum miejscowości gdzie znajdują się sklepy, przystanki autobusowe, kościół, boisko, OSP.

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty