Lokal użytkowy Jaworzno 200m2

Jaworzno, Polska

Wynajem

3,500zł miesięcznie

  • IMG_4387
  • IMG_4377
  • IMG_4379

Numer ogłoszenia :

 CN-6029

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

200

Opis

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. użytkowej ok. 160 m2 przy jednej z głównych ulic Jaworzna poza ścisłym Centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku wykończony w wysokim standardzie (płytki i panele ścienne), nadający się pod produkcję, magazyn, biura, usługi i handel. W skład lokalu wchodzą 4 pomieszczenia oraz zaplecze socjalne. Wysokość pomieszczeń ok 3m, dwa wejścia do budynku.

Media: prąd (siła), woda (ciepła z kotła), ogrzewanie węglowe na ekogroszek, kanalizacja – szambo. Zabezpieczenia: kraty. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe przed budynkiem.

Czynsz za miesiąc wynosi 3500 zł netto + media + ubezpieczenie lokalu. Kaucja zwrotna w wysokości trzykrotności czynszu. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych 160 m2 na parterze (w tej samej cenie) w podobnym standardzie, hali o powierzchni ok. 300 m2 (w tej samej cenie) oraz placu utwardzonego (1700 m2) w cenie 1,5 zł/m2 z możliwością podzielenia. Plac świetnie nadaje się na parking, myjnie, komis lub inną działalność – tereny przemysłowe. Dobry dojazd dla transportu ciężkiego.

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty