Lokal użytkowy do wynajęcia Jaworzno 22m2

Grunwaldzka, Jaworzno, Polska

Wynajem

1,000zł miesięcznie

  • IMG_7112
  • IMG_7113

Numer ogłoszenia :

 CN-6018

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

22

Opis

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok. 22 m2 w Jaworznie – os. Leopold. Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym, nadaje się pod: biura, usługi. W skład lokalu wchodzi jedno pomieszczenie, które jest jedynym pomieszczeniem w budynku. Wykończenie lokalu: płytki, gładzie. Okna plastikowe. W pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja, kominek oraz umywalka. WC dostępne w sąsiednim budynku w godzinach pracy.

Media: prąd (siła), woda, ogrzewanie lokalne z kominka lub klimatyzacji, kanalizacja. Do lokalu przynależy jedno miejsce parkingowe znajdujące się przy budynku. Teren ogrodzony z bramą wjazdową. Lokal znajduję się w otoczeniu innych lokali użytkowych i większych budynków. Kwota najmu wynosi 1000zł netto/m-c + media. Dodatkowo wymagana jest kaucja w wysokości trzykrotności czynszu. Minimalny okres najmu wynosi 2 lata.

Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty