Lokal użytkowy Jaworzno 50 m2

Jaworzno, Polska

Wynajem

1,500zł miesięcznie

  • 1099-1m
  • 1099-2m
  • 1099-4m
  • 1099-5m
  • 1099-3m

Numer ogłoszenia :

 CN-6022

Udostępnij

Powierzchnia (m²)

50

Opis

Do wynajęcia parter domu z przeznaczeniem pod działalność usługową o pow. użytkowej ok. 50 m2 w dobrej lokalizacji w Jaworznie – okolice Małego Rynku. W skład wchodzą: korytarz (nadający się na poczekalnie), dwa pomieszczenia, łazienka. Wykończenie: gładzie, korki, panele.Garaż oraz miejsce na posesji do dyspozycji najemcy.

Media: prąd, woda zimna i ciepła, kanalizacja miejska, ogrzewanie miejskie i węglowe. Opłaty: 1500 zł brutto plus media oraz kaucja w wysokości 2 -3 tys. zł.

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : – skup za gotówkę, – pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, – pełną obsługę prawną i notarialną, – pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów – zakładka OPINIE KLIENTÓW.

Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Podobne oferty